Gedlito transportas

Teisingi logistikos sprendimai Jūsų verslui!

Apie mus

Jau daugiau nei dešimtmetį, Lietuvoje sėkmingai dirbanti ir sparčiai besiplečianti UAB „Gedlito transportas“ įmonė, siūlo Jums savo transporto logistikos, distribucijos, sandėliavimo ir muitinės tarpininkavimo paslaugas. Pasirinkę mūsų įmonę, galite būti garantuoti, jog Jums reikalingi logistikos sprendimai bus sėkmingai, greitai ir efektyviai įgyvendinti.

Mūsų specialistai padės rasti geriausią ir greičiausią kelią Jūsų kroviniui pasiekti galutinį tašką saugiai ir už optimalią kainą. Profesionalūs įmonės darbuotojai atsakys į visus Jums kylančius klausimus, o atsiradus kliūtims ar problemoms skubiai ras greitą ir tinkamą problemų sprendimą.

Transporto paslaugos Klaipėdoje

Šiuo metu įmonė teikia visas krovinių pervežimui reikalingas paslaugas: tarpininkavimas muitinėje, krovinių draudimas, pakavimas, bei sandėliavimas.

 

UAB „Gedlito transportas“ paslaugų spektras: 

  • pilnos apimties ir dalinių krovinių pervežimas;
  • jūrinių konteinerių pervežimas;
  • muitinės tarpininko paslaugos;
  • sandėliavimas komerciniame ir muitinės sandėlyje;
  • ekspedijavimo, logistikos paslaugos.

 


UAB “Gedlito transportas” pagrindiniai principai ir elgsena:

Patikimumas.  Siekiant tapti ilgalaikiais partneriais, versle būtinas sąžiningumas, patikimumas ir lojalumas. Mūsų įmonė suvokia savo atsakomybę už atliekamą darbą, todėl laikomės susitarimų ir Jūsų krovinius pristatome saugiai ir laiku.

Lankstumas. Naujos idėjos ir galimybės, skatina nuolatinį įmonės vystymąsi ir augimą. Esame atviri pokyčiams ir iškylančius klausimus sprendžiame abipusiai priimtinais sprendimais.

Kokybė. Mes nuolatos siekiame, kad galėtumėme sąžiningai pripažinti, kad mūsų klientų aptarnavimas ir veiklos procesai yra kokybiški.

Orientacija į klientą. Mums svarbiausia pateisinti klientų lūkesčius ir patenkinti jų poreikius. Kartu mes kuriame ir įgyvendiname naujas idėjas ir siekiame bendrų tikslų.

Pasirinkite paslaugas

Logistika

Logistika

Prekių priėmimas, jų sandėliavimas, skirstymas, išsiuntimas, pristatymas, sąskaitų išrašymas, prekių judėjimo informacijos valdymas bei kiti procesai.


Dalinių ir pilnos apimties krovinių pervežimas

Dalinių krovinių pervežimas

Kasdien pervežami įvairūs kroviniai į didžiuosius Lietuvos miestus ir atokiausius atokiausius kampelius nuo vienos paletės iki 25 tonų.


Sandėliavimas

Sandėliavimo paslaugos Vilniuje, Sandėliavimo paslaugos Klaipėdoje

Siūlomos sandėliavimo paslaugos Vilniuje ir Klaipėdoje. Pavienės arba kompleksinės sandėliavimo, transportavimo, distribucijos paslaugos.


Ekspedijavimas

Ekspedijavimas

Ekspedijuojame krovinius visoje Europoje kliento pasirinktu maršrutu ir transportu (automobiliais, laivais bei traukiniais).


Konteinerių pervežimas

Konteinerių pervežimas

UAB „Gedlito transportas“ siūlo krovinių, pakrautų į jūrinius konteinerius, pervežimo paslaugas.


Muitinės tarpininko paslaugos

Muitinės tarpininkavimo paslaugos

UAB „Gedlito transportas“ nuo šiol teikia ir muitinės tarpininko atstovo paslaugas Klaipėdoje.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!